Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trhový Štěpánov - Miřetice 1:4 (0:3)

15. 11. 2010

 

 

Jasná výhra v derby !!!

 

V sobotu 13.11. jsme zavítali na hřiště Trhového Štěpánova. Nastupovali jsme opět bez tří hráčů základní sestavy. Utkání pro nás začalo velice dobře.V 2.min. zápasu vyhrál Pavlečko souboj u vápna soupeře a vysunul Hájka,který se sám před golmanem trefil na jedničku. Poté však převzali iniciativu domácí ale chyběla jim finální přihrávka a nebo dobře pracující defenzíva Miřetic nepustila domácí do nějaké větší šance.Hosté hrozili především z brejků,ale ani Semerád ani Hájek nedokázali dobře zakončit pěkné vysunutí ze středu hřiště.Poločas tedy 0:1.

Druhý poločas začal náporem domácích ale nebyl zakončen brankou. A tak jsme odpověděli brankou asi v 60.min. kdy Pavlečko vysunul Semeráda a ten se před golmanem nemýlil.Stav 0:2. a když se v 65.min po centru Jantače krásně trefil hlavou K.Čáp. Stav 0:3. Zdálo se,že je rozhodnuto,ale přestali jsme běhat a byli jsme potrestáni asi 80.minutě golem na 1:3.Odpověděli jsme však tím nejlepším způsobem,kdy krásnou akci K.Čápa a J.Kamarýta završil Lalouček střelou z malého vápna do prázdné branky.Stav 1:4.Utkání se po tomto golu už jen dohrálo.
Na utkání,které řidila dvojice rozhodčí Hocek,Murgač se dostavil i delegát Hejný.Rozhodčí utkání řídili podle mého bez problémů. 

Branky: Witner – Hájek, Semrád, K. Čáp, Lalouček. Rozhodčí: Hocek. ŽK: 0:1. Diváci: 40. Poločas: 0:1.

Sokol Trhový Štěpánov: Boušek – Frühauf, Janoušek, J. Jakoubek, Sviták – Hašek, Šťastný, Rytina, Witner – Gapko, Vobecký. Střídali: M. Jakoubek, Kříž.

Sokol Miřetice: Hanuš – Rek, Kopecký, J. Kamarýt, Pavlečko – Mašek, K. Čáp, Seidl, Semrád – J. Hájek, Jantač. Střídali: L. Kamarýt, Lalouček, P. Hájek.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář