Jdi na obsah Jdi na menu
 


Miřetice - Olbramovice 3-2

25. 10. 2011

 

Druhá domácí výhra!

 

V 9. kole jsme na našem hřišti přivítali mužstvo z Olbramovic. Hosté byli v tabulce před námi o 3 body, proto úkol byl jasný, pokusit se vyhrát a dotáhnout se na ně a ostatní soupeře. V sestavě chyběl pouze Vláďa Houdek a Petr Čáp, který v průběhu první půle vystřídal Štěpána Dubce. Trenéra mohl těšit fakt, že Jirka Jantač se po letním zranění kolena vrátil aspoň na lavičku.

Utkání začalo vyrovnaně. Postupem času, ale hosté začali vystrkovat růžky. My jsme jim v tom naší špatnou rozehrávkou pomáhali. V 15. minutě jsme nechali dva osamocené hráče na úrovni penalty a lépe postavený zakončil s přehledem hlavou. I nadále hosté měli více ze hry. Jednoduše rozehrávali a hlavně měli silný střed zálohy. My jsme se vepředu moc neosmělili. Asi největší šanci měl Ladislav Kamarýt, který po rohu Karla Semeráda zakončil rybičkou na přední tyči těsně nad. Další měl Karel Čáp z hranice šestnáctky, ale střela mu nesedla. Poločas tak skončil po mírné převaze hostů zaslouženě 0-1.

Jako v minulém domácím zápase jsme si v kabině vysvětlili, že to takhle nejde a přeskupili jsme řady. Karel Čáp se z levého obránce posunul až na hrot útoku a na jeho původní post se postavil jeho bratr Petr. Druhou půli jsme začali odhodlaně, snažili jsme se hrát a bojovat o každý míč. První důležitý moment přišel kolem 50. minuty. Karel Semerád opět rozehrál na Kamarýta a jeho přesnou hlavičku k tyči zasáhl hostující obránce rukou a kopala se penalta. Karel Čáp jí s přehledem proměnil. Za necelých deset minut se událo opět dnešní deja vu. Karel Semerád nasměroval roh na Ladislava Kamarýta. Ten ve snaze hlavičkovat byl odstrčen, ale zákroku obránce využil k parádním nůžkám a skóre otočil na 2-1. Hosté po inkasovaném gólu nás opět začali přehrávat. My jsme, ale podnikali rychlé kontry. Jeden využil ve spolupráci s Karlem Čápem Kája Semerád. Za stavu 3-1 jsme se zatáhli a hosté dobývali naši obranu. Měli řadu šancí, ale využili jen jednu zápas tak skončil 3-2.

V tomto zápase jsme nebyli lepší tým, ale štěstí bylo při nás. Shodli jsme se, že se nám to vrátilo za některé předchozí zápasy, ve kterých jsme smolně body ztratili. Potvrdilo se i pravidlo, že doma neprohráváme. V dalším zápase v Janovicích se pokusíme získat nějaký bod z venku, protože na podzim jsme na půdě soupeřů získali pouze jeden.

Miřetice – Olbramovice 3:2

Branky: K. Čáp, Semrád, Kamarýt – Šípek, Doležal. Rozhodčí: Platil. ŽK: 1:3.       Diváci: 50. Poločas: 0:1.

Miřetice: Hanuš – Mašek, Rek, Kopecký, K. Čáp – Kamarýt, Seidl, Semrád, Lhoták - Hájek, Dubec. Střídali: P. Čáp, Lalouček, Jantač.

Olbramovice: Malík – Doležal, Neuberg, Rosol, Havlík – Brdek, Karda, Macháček, Šípek – Tůma, Šach. Střídali: Šíma, Štěpánek, Zimmermann.