Jdi na obsah Jdi na menu
 


Divišov - Miřetice 1:3 (0:1)

17. 11. 2009

 

 

 

Zasloužené vítězství !!!

 

Po téměř roce jsme konečně zvítězili venku. V prvním poločase jsme se ujali vedení po akci, kterou skevěle rozehrál Semrád, který téměř přes celé hřiště vyvezl balon, zakombinoval s Fialkou a pro Houdka nebyl problém z blízkosti zavěsit. Po té jsme se soustředili na obranu a Divišov si šanci nevypracoval.

Druhou půli domácí působili odevzdaně a více ze hry jsme měli my. Nejdříve neproměnili šance Fialka s Čápem. Na 2:0 zvíšil po individuální akci J.Hájek, když se otočil kolem obránce a křížnou střelou nedal golmanovi šanci. Poté pokračovala naše převaha a z ní sme vytěžili další branku. Medy přešel dva obránce i golmana a zavěsil na 3:0. Pak následovalo kuriozní vyloučení nejslušnějšího hráče našeho mančaftu Karla Semráda, který po Medyho gólu poplácal rozhodčího Pesra po ramenou a řekl mu : "a teď už  si s tím pane rozhodčí můžete dělat co chcete" . Pan rozhodčí, kterému pošlapané kotníky Martina Fialky spílají možná ještě teď, ukázal Karlovi nekompromisně červenou kartu a my dohrávali v deseti.  Hosté z početní převahy již jen opticky skorigovali skóre na konečných 3:1.

 

 

Branky: Marek – Houdek, J. Hájek, L. Kamarýt. Rozhodčí: Pessr. ŽK: 0/3. ČK: 0/1. Diváci: 60. Poločas: 0:1.

Divišov: J. Hanuš – Hejný, P. Bumbálek, J. Pekárek, Štěpnička – Vobořil, Marek, R. Stibůrek, Vávra – Zd. Pekárek, M. Bumbálek.

Miřetice: Hanuš - Semrád, P. Čáp, Rek, L. Kamarýt – Kopecký, K. Čáp, Lhoták, Jantač – Fialka, Houdek. Střídal: J. Hájek.