Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jírovice - Miřetice 1:2 (0:1)

19. 4. 2010

 

 

 

Jirka Kamarýt sestřelil Jírovice !!!

 

Vítězná sestava se nemění. Tímto mottem se řídil trenér Hájek při skládání základní sestavy, která vyběhla na jíroviceké hřiště. Karel Čáp tak opět dostal možnost dirigovat naší obranu, která pod jeho vedením ještě v soutěžním ročníku nedostala gól. Vstup do utkání jsme měli velice dobrý a zamkli jsme Jírovice na jejich polovině. Z celé řady šancí se ujala v 10. minutě akce, kdy Janty zatáhl balon k rohu velkého vápna, pohrál si s obráncem a předložil míč osamocenému Jirkovi Kamarýtovi, který uklidil míč levou nohou za záda domácího golmana. Po vedoucí brance jsme pokračovali v aktivní hře, ale navýšit skóre se nám i přes celou řadu šancí nepodařilo. Naopak to byli špatně hrající domácí, kteří  vinou našeho špatného odkopu mohli srovnat skóre, ale Sahula, který šel sám na Hanuše trestuhodně přestřelil. Po této akci domácí zlepšili hru a do konce poločasu nás díky své agresivní hře zatlačili na naší polovinu. Výraznou šanci si však i přes tlak vytvořit nedokázali.

Do druhého poločasu jsme vstoupili dobře a naše obrana nepouštěla domácí do žádných šancí.  Otázka tak zněla, zda Jírovice dorazíme druhým gólem, nebo zda se budeme třást o výsledek až do konce zápasu. Odpovědi na tuto otázku se rázně ujal Jirka Kamarýt. Na okresní poměry naprosto nevýdanou střelou z 30ti metrů nás v 65. minutě poslal do dvougólového vedení a o výsledku zápasu tak bylo od tohoto momentu jasno. Po zbytek zápasu tak domácí chasníci předvedli svým fanouškům jen několik likvidačních zákroků na Semráda, Fialku a Kamarýta. Korunu svému chování nasadili po neodevzdání "míče rozhodčího", kdy se nesportovně snažili útočit na naši branku. Gólový účet zápasu završili domácí korekcí skóre v nastaveném čase, kdy jinak výborně chytající Hanuš neudržel centrovaný balon ve svých rukou a Beněš tak lacině z metru dokopl míč do naší sítě.  Za úspěch tak lze považovat nejen zisk 3 bodů ze soupeřova hřiště, ale i to, že jsme všichni dohráli zápas bez zranění.

 

 

Branky: Beneš – Kamarýt 2. Rozhodčí: Bačinský. ŽK: 1/1. Diváci: 45.

Jírovice: Ellschlöger – Beneš, Kulda, D. Stibůrek, Pěkný – Němec, Sahula, Topič, Klepl – Hovorka, Hořejší. Střídali: Krákora, Pokorný, Borkovec.

Miřetice: Hanuš – L. Kamarýt, Kopecký, J. Kamarýt, Jantač – P. Čáp, K. Čáp, Lhoták, Semerád – Houdek, Fialka. Střídali: Rek, Hájek, Lalouček.

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář