Jdi na obsah Jdi na menu
 


Miřetice - Chotýšany 2:5 (1:1)

11. 6. 2010

 

 

 

Prohra s lídrem !!!

Soupeř na nás vlétl od první minuty, ale dvě velké šance trestuhodně zahodil. Za nás měl v úvodu obrovskou šanci Jantač, ale sám před golmanem nedal. Hosté trestali Hanušem, který se skvěle zorientoval ve vápně a střelou k tyči nedal Vacíkovi šanci. Přesto, že Chotýšany suveréně kráčí za postupem, byla hra v první půli docela vyrovnaná. Za nás srovnal v 25. minutě pěknou střelou Medy. Potvrdilo se, že Chotýšany hrají skvěle dopředu, ale v zádu jim to skřípe. 

Druhou půli jsme již skoro nic nepředvedli a soupeř nás v klidu přehrál. Nejdříve zvýšil na 2:1, když levý bek sám přešel celou naší půli až k vápnu a utěšenou střelou k tyči prostřelil Vacíka. Na 3:1 zvyšoval z trestného kopu Průcha. 4:1 byl špatně zahraný ofsajd systém a 5:1 nasledovalo po zbytečné ztátě balónu na naší půlce. Jedinný náš gól v druhé půli zařídil dobře hrající Jantač, který tak byl odměněn za svou aktivní hru v celém zápase. Gól si vtřelil komicky golman Keseli sám.   

 

 

Branky: L. Kamarýt, Jantač – Hanuš 2, Junek, Průcha, Šindelář. Rozhodčí: Babický. ŽK: 2:1. Diváci: 100. Poločas: 1:1.

Sokol Miřetice: Vacík - L. Kamarýt, J. Kamarýt, Laskoš, P. Čáp – Lhoták, Jantač, Kopecký, J. Hájek – Fialka, Kučera. Střídali: Lalouček, P. Hájek.
Sokol Chotýšany: Keseli – Starosta, Khandl, Bejbl, Vaňkát – Šindelář, Průcha, Hanibal, Kratochvíl – Hanuš, Junek. Střídali: Lupoměch, Povolný, Říha.