Jdi na obsah Jdi na menu
 


Miřetice - Jírovice

13. 9. 2009

 

 

 Druhá domácí výhra !!!

 

Jako již tradičně, jsme před začátkem zápasu byli nuceni především počítat ztráty. Chyběl Josef Kopecký, který si v minulém zápase poranil koleno, nastoupit nemohl ani Jirka Kamarýt, jehož příchod by měl být dotažen tento týden. Láďa Houdek se omluvil z rodinných důvodů a Martin Fialka kvůli bolavému kotníku zůstal pouze na lavičce.

Zápas začal naší převahou a pomalá obrana hostí dirigovaná snad 50tiletým stoperem Kolerem měla problémy s pohybem našeho mladého utočného dua Medy - Hájek.  Asi jen Medy sám ví, kde nechal svoji střeleckou mušku, protože měl během uvodních 25. minut 4 stoprocentní golové šance, ale ani jednou se mu nepovedlo skorovat.  Hosté hrozili především po autech a rozích, kdy jsme měli problémy s uhlídáním jejich robusního zadáka s číslem 4. Vedení jsme se ujali v 30. minutě, kdy rohový kop Karela Čápa si srazil do vlastní sítě golman hostí. Z  dalšího gólu jsme se radovali ve 45. minutě, kdy prudkou střelu Karla Čápa golman vyrazil jen před sebe a Janty pohotově uklidil míč do sítě, 2:0.

Stává se již  tradicí, že začatky druhého poločasu jsou z naší strany hodně špatné.  Ani ne 2 minuty po začátku druhé půle poslali hosté balon za naši obranu na nabíhajícího útočníka a ten přehodil našeho golmana. Gól nás srazil a prvních 15. minut druhé půle jsme hráli špatně. Naštěstí vlastní herní nemohoucnost Jírovicím nedovolila dorovnat skóre. Jako by obě mužstva soupeřila o to, kdo podá horší výkon. Nám pomohlo až střídání, kdy na hřiště přišel v 65. minutě Martin Fialka, který byl schopen podržet balon a zbytek utkání jsme až na výjimky odehráli na polovině soupeře. Hosté si šanci nevypracovali. Za zmínku stojí již jen extempore jírovického útočníka Macháčka, který 2 minuty před koncem zápasu neudržel nervy a bezdůvodně zasypal rohodčího takovou sprškou vulgarit, že i nejeden otrlý miřetický divák se musel červenat. Po zásluze byl vyloučen a zřejmě si na podzim už nekopne.

Aby zraněných v našem mančaftu nebylo málo, rozšířil jejich řady Lukáš Mašek, který si na začátku druhého poločasu poranil koleno.

 

Branky: vlastní, Jantač - Pokorný. Rozhodčí: Cígler. ŽK: 2:2. ČK: 0/1. Diváci: 70. Poločas: 2:0.

Miřetice: Hanuš - Kamarýt, Rek, P. Čáp, Laskoš. – J. Mašek, Jantač, L. Mašek, Lhoták – K. Čáp, Hájek. Střídali: Lalouček, Fialka, Vacík.

Jírovice: Ellschlöger - Kořínek, Koller, Stibůrek, Beneš – Němec, Hovorka, Pokorný, Klepl – Kulda, Stibůrek. Střídali: Macháček, Borkovec, Pěkný.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář