Jdi na obsah Jdi na menu
 


Miřetice - Pravonín 4:1 (2:0)

9. 11. 2009

 

 

Zasloužené vítězství !!!

 

V okresním derby jsme se střetli s Pravonínem. Od úvodní minuty jsme se tlačili před branku soupeře a udržovali jsme si územní i herní převahu. Z naší snahy vyplynula velká šance Filalky, který se po Houdkově přihrávce řítil sám na golmana hostí, ale nedal. Ve 20. minutě jsme se již radovali z vedoucího gólu. Houdek tvrdě zahrál trestný kop, Kunži balon jen vyrazil před sebe a Lhoták dorazil míč do sítě, 1:0. O deset minut se situace opakovala, tentokrát trestný kop zahrával Fialka, golman hostí míč podruhé v zápase neudržel a pro Karla Čápa nebyl problém zvýšit naše vedení na 2:0. Po obdržené brance se hosté zvedli a zhruba od 35.minuty poprvé v zápase získali mírnou převahu, leč gólovou šanci si nevypracovali. Do šaten se tak šlo za stavu 2:0.

 

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a hrálo se především na půli soupeře. Několik slibných příležitostí se neujalo a skóre tak navýšil až J. Kamarýt po krásně zahraném trestném kopu, 3:0. Soupeř utkání zdramatizoval v 65.minutě. Nejdříve M. Babický hlavou orazítkoval břevno a o chvíli později se již Pravonín radoval z gólu. Nedorozumění naší obrany po standartní situaci využil Vlasák ke skorigování skóre na 3:1. Z jejich strany to však bylo vše. My díky lepšímu pohybu a poměrně dobré kominaci jsme ještě jednou rozvlnili síť Kunžiho brány. Karel Čáp se trefil překvapivě hlavou po Fialkově centru, 4:1. Za zmínku ještě stojí neproměněná 100% šance J. Hájka, která nás však tentokrát naštěstí nemusí mrzet .   

 

 

Branky: K. Čáp 2, Lhoták, J. Kamarýt - Vlasák. Rozhodčí: Macháček. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 2:0.

Sokol Miřetice: Hanuš - Semrád, P. Čáp, Rek, J. Kamarýt – Kopecký, K. Čáp, Lhoták, Jantač – Fialka, Houdek. Střídali: Hájek, L. Kamarýt, Laskoš.

Sokol Pravonín: Veselý - Filip, Novák, Hoch, T. Babický – Vlasák, Moravec, Lejček, M. Babický – Klejna, Ondrák. Střídali: Hrubeš, Sedláček, Jandák.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář