Jdi na obsah Jdi na menu
 


Miřetice - Úročnice 3:0 (0:0)

27. 4. 2010

 

 

 

 

Třetí výhra v řadě !!!

 

V pátém kole jarním soutěže jsme se utkali na domácím hřišti s týmem z Úročnice. Nastoupili jsme ve stejné sestavě jako ve dvou předešlých kolech. Od úvodních minut jsme si vytvořili tlak, z kterého pramenily i šance. Tu největší neproměnil Fialka, když při samostatném nájezdu nastřelil ležícího golmana. Hosté za celou první půli neohrozili našeho golmana Hanuše ani jednou.

Druhý poločas se nesl v podobném duchu jako ten první, s tím rozdílem, že jsme dokázali zlepšit naši gólovou potenci. Velice tvrdě hrající hosté, kteří často zastavovali naše akce jen za cenu faulů, sestřelili v 55 minutě ve vápně pronikajícího Styflera a Fialka se z penalty nemýlil. Hosté se ani po obdržené brance nezmohli na kloudnou akci a jedinné v čem vyčnívali byla místy až zákeřná hra některých jejich hráčů (Mrkvička a spol.). Navýšit skóre se nám podařilo v 65.minutě, kdy Lhoták po autovém vhazování z voleje prostřelil hostujícího golmana. Po této brance hosté definitivně rezignovali na fotbal a jejich jedinnou snahou po zbytek zápasu bylo někoho z nás dobře pokopat. Gólový účet zápasu završil po samostatné akci Fialka, když obešel ve vápně dva obránce, ustál faul a s lehkostí jemu vlastní zasunul míč do sítě za záda překvapeného golmana. Byla to již jeho 11 branka v soutěži. Nutno říci, že Úročnice byla nejhorší soupeř s kterým jsme na jaře doposud hráli, za celý zápas nevystřelili na bránu a i poslední Neveklov předváděl na našem hřišti lepší fotbal.

 

 

 

 

Branky: Fialka 2, Lhoták. Rozhodčí: Novosád. ŽK: 3:4. Diváci: 70. Poločas: 0:0.

Miřetice: Hanuš - L. Kamarýt, K. Čáp, Semrád, P. Čáp – Lhoták, Jantač, Kopecký, J. Kamarýt – Fialka, Houdek. Střídali: Hájek, Lalouček, Rek.

Úročnice: Kolev – Zeman, Žemlička, Hošek, Novotný – Kulhánek, Vlach, Šejstal, Mrkvička – Peter, Hošek. Střídali: Tesáček, Brejla.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář