Jdi na obsah Jdi na menu
 


Neveklov - Miřetice

5. 9. 2009

Tým, který nevystřelí na bránu nemůže vyhrát !!!

 

Do sestavy se vrátili P.Čáp, který se vrátil z dovolené a J. Kopecký, který si odseděl trest v minulém kole. Bohužel,ale ani jejich pomoc na hřišti nám nepřinesla body. Celý zápas se odehával bez šancí na obou stranách. Rozhodující moment utkání tak přišel v 25.minutě, kdy jsme ztratili balon na  půli soupeře. Domácí hráč Hašek si přebral na polovině hriště míč a nikým neatakován dokráčel před naše vápno a vystřelil. Krásná, křížná střela zapadla do naší brány a domácí tak vedli 1:0. Zbytek zápasu jsme se snažili o vyrovnání a tlačili jsme se do předu. Bohužel všechny naše pokusy končily na vápně soupeře a Neveklovu tak stačilo se bránit. Za zmínku stojí snad jen naprosto tragický výkon rozhodčího Urbana. Nevím zda to bylo jen tím, že prostě neumí pískat nebo jeho motivace byla z jiného soudku. Každopádně jakýkoli míč, který směřoval dopředu končil ofsajdem, otočené fauly by jeden na prstech ruky nespočítal. Vše vrcholilo vyloučením našeho hráče v 75. minutě. My jsme však rozhodčímu dost pomáhali svým nedisciplinovaným chováním, kdy někteří naši hráči (Janty, Kope atd.) pokud cítí křivdu, tak pusu nezavřou. Zápas byl rozhodčím ukončen v 87. minutě !!! Urban může být rád, že ho někteří z našich řad neinzultovali.

Abychom si pohár hořkosti vypili až do dna, už první poločas si zranil koleno Josef Kopecký a jeho návrat na hřiště je značně nejistý. 

 

Branka: Hašek. Rozhodčí: Urban. ŽK: 0/4. ČK: 0/1. Diváci: 60. Poločas: 1:0.

Neveklov: Šiška - Novák, Semerád, Král (65.Vrňák), Váňa - Růžička, Hameta (80. Bobuskyy), Hašek, Loucký - Šeba (70. Lajšner), Vitouš.

Miřetice: Hanuš - Rek, Kopecký, Kučera, Mašek - P. Čáp, K. Čáp, Lhoták, Kamarýt - Houdek, Jantač.

Střídal: J. Hájek  za  J. Kopeckého  ve 45. minutě

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář