Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úročnice - Miřetice

21. 9. 2009

 

 

Poprvé v sezóně za nás nastoupil Jiří Kamarýt, který k nám přišel na podzimní hostování z Trhového Štěpánova a nahradil tak v sestavě stále zraněného Josefa Kopeckého.

Úvod zápasu byl naprosto tragický. Nikdo se nepohyboval a Úročnice nás přehrávala v nasazení a pohybu. S takovým přístupem bylo jen otázkou času, kdy dostaneme gól a ten také v 10.minutě přišel. Karel Čáp neodkopl balon u rohového praporku, přišel o něj a útočník domácích se z vápna nemýlil, 1:0. Tento moment nás nabudil a začali jsme konečně hrát, především útočné duo Fialka - Houdek se činilo. Vyrovnat se nám podařilo ve 20. minutě, kdy Fialka vymotal pomalou obranu hostí, přihrál pod sebe na nabíhajícího Lhotáka a ten srovnal skóre na 1:1. O pět minut později jsme už vedli, Lhoták poslal do ulice přihrávku Houdkovi, který si pustil balon až na roh velkého vápna a geniálním lobem přehodil golmana domácích, 1:2. V zápětí jsme mohli dokonce odskočit na dvoubrankové vedení. Domácí hráč, ale vykopl střelu Karla Čápa z brány a i k překvapení domácích hráčů  nebyl gól rozhodčím uznán, protože prý nepřekročil brankovou čáru. První poločas tak skončil 1:2 a Úročnice si vyjma prvních deseti minut příliš mnoho šancí nevypracovala.

 Co napsat k druhému poločasu ... ???

V šatně jsme si něco řekli, ale na hřiště jsme přišli jako banda chasníků, která jde poprvé v životě si zahrát fotbal. Jak jinak si vysvětlit zkrat, který jsme předvedli. Na půli jsme měli balon k rozehrání, ten si vzal Jirka Kamarýt, chvíli nad ním stál a poté jej poslal na obsazeného Petra Čápa. Útočník Úročnice, měl k balonu blíž a střelou z vápna srovnal skóre. Od začátku druhého poločasu uběhlo asi 5 vteřin !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gól domácí nakopl a najednou jich bylo plné hřiště. Abychom ukázali, že máme Úročnici opravdu rádi, darovali jsme jim ještě jeden gól. Tři naši hráči mohli ve vápně odkopnout balon, který měli na noze, ale namísto toho o něj přišli a domácí tak v 55. minutě šli do vedení 3:2. Z něj se , ale neradovali dlouho, na dlouhý výkop golmana Hanuše si naběhl Jirka Jantač a přehodil golmana domácích, 3:3. Poté jsme měli dvě obrovské šance. Fialka šel sám na golmana, obhodil si ho, ale v tísni nezakončil přesně. Po něm ještě utekl domácím Houdek, zápasnickým chvatem byl ve vápně zahozen na zem, ale píšťalka sudího zůstala němá. Ve fotbale platí nedáš dostaneš, ve 83. minutě domácí Maršoun přihrál na střed hřitě domácímu hráči a ten krásnou střelou poslal domácí do vedení 4:3. Náš záverečný tlak srovnání nepřinesl a domácí ještě dokázali do otevřené obrany v nastaveném čase skórovat na konečných 5:3  .

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář