Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdislavice - Miřetice 1:0 (0:0)

4. 6. 2010

 

 

 

 

Zasloužená prohra v derby !!!

 

Obě mužstva nastoupila v neúplných sestavách. Z naší strany nemohli zasáhnout do utkání : Čáp K., Kopecký, Houdek, Semrád a Jirka Kamarýt dokázal odehrát jen poločas. Nakonec však zápas nebyl taková hrůza jako utkání ve Struhařově a s Teplýšovicema.

V první půli byla hra poměrně vyrovnaná, stačili jsme běhat a Zdislavice nehrály žádný extra fotbal. Nejětší šance měl za nás J.Hájek. Nejdříve nastřelil pěknou střelou břevno a podruhé šel sám na golmana, když mu z autu hodil míč do běhu zdislavický hráč, ale bohužel si těsně před Klenotem balon moc předkopl. Domácí hrozili pouze z rohů a standartek.

Na začatku druhé půle musel střídal J.Kamarýta. Do hry se tak dostal jedinný hráč na naší lavičce trenér Hájek, který tak odehrál skoro celý druhý poločas. Po odchodu Kamarýta, který hrál předstopera se utkání zlomilo v náš neprospěch. Od té chvíle jsme přestali stíhat a pouze jsme se bránili. Zápas jsme si prohráli sami, vlastní hrubkou. Špatný odkop obránce se dostal k Pecháčkovi a pro něj nebyl problém z blízka dát jedinnou branku utkání. My si v druhé půli žádnou kloudnou šanci nevypracovali.    

 

 

 

 

Branka: Pecháček. Rozhodčí: Kočí. Diváci: 90. Poločas: 0:0.

Sokol Zdislavice: Klenot - A. Jankovský, Gregor, Breburda, P. Jirka – Kůžel, Müller, Kubálek, Pecháček - T. Jankovský, Nácovský. Střídali: Vrbický, Kořínek.
Sokol Miřetice: Hanuš - L. Kamarýt, J. Kamarýt, Rek, P. Čáp – Lhoták, Lalouček, Kučera, J. Hájek – Fialka, Jantač. Střídal: P. Hájek.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář