Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kladruby - Miřetice 4:9 (2:4)

29. 10. 2010

 

 

 

 

Postup v poháru.

 

Ve splácané sestavě jsme nastoupili proti celku ze 4.třídy a potvrdilo se, že jsme tým, který je zralý na návštěvu docenta CHocholouška. A to i přes to, že chyběli tradiční nervesové jako Jantač a Kopecký.

Oba celky nastupovaly v 10, nám po 20 minutách přijel obránce Mašek.

Od první minuty jsme se tlačili do útoku v počtu 8-9 lidí, protože mistři světa z miřetic si chtěli dát gól. Nemohlo to dopadnout jinak, než  že šikovní bratři Poledňáci nám upláchli a vsítili první branku. Poté začala pracovat nervová soustava některých našich hráčů. Začali jsme se hádat a kupříkladu nejmenovaný pravý bek se nechal kritikou tak vybláznit, že nebyl schopen zastavit míč na 1 metr. Skutečně si kladrubští diváci mohli chvílema myslet, že přijel Cirkus Miřetice. Kupříkladu rozehrání našeho rohového kopu hlasitě rozesmálo i rozhodčího. Za zmínku stojí i střelecká impotence útočníka Čápa, který mohl dát snad 10 gólů, ale spíše to vypadalo, jako by chtěl učit kladrubského golmana chytat dloubáčky do koše :-))))

Celkově bylo jen otázkou času, kdy začneme dávat góly, protože soupeř stál v 7 lidech na vápně a jen odkopával míče na osamocené bratry Poledňáky v útoku. 

O druhé půli nemá cenu hovořit, protože soupeř to naproto zabalil a jen čekal na konec zápasu.

 

Sestava:

Růžek - Lalouček - Saidl - Rek - Mašek - Lhoták - Kamarýt J. - Pavlečko - Kamarýt L. - Čáp -  Hájek J.