Jdi na obsah Jdi na menu
 


Miřetice - Maršovice 3-3 (2-1)

9. 5. 2011

Ztráta vedení 3-1 

V 20tém kole okresního přeboru jsme přivítali soupeře z Maršovic, který si k nám jel upevnit postavení ve středu tabulky.  Mezi soupeři byl 3 body rozdíl, tudíž se dal předpokládat vyrovnaný fotbal. Trenér Hájek od zápasu očekával výhru, protože naše postavení v tabulce stále nezaručuje jistotu záchrany.

Zápas začal vyrovnaně dle předpokladů. Hra se odehrávala hlavně ve středu hřiště a týmy čekali na chybu soupeře. V 15. Minutě po rychlém protiútoku se hosté dostali do vedení 0-1, když naše obrana zaváhala a nedokázala odkopnout vyraženou střelu soupeře, kterou naopak hráč hostů Fišer dorazil do branky. Po inkasovaném gólu jsme přebrali iniciativu a začali hosty přehrávat. V polovině prvního poločasu Vláďa Houdek přesnou přízemní střelou z 25 metrů překvapil hostujícího gólmana a srovnal na 1-1. Tlak Miřetic neopadl a o deset minut déle si Kope vyměnil balón s Jantym a i s trochou štěstí přehodil z hranice velkého vápna gólmana Maršovic. I po zbytek poločasu jsme měli více ze hry, ale nic důležitého se již na hřišti neodehrálo a šlo se do šaten za stavu 2-1.  

Do druhé půle vstoupili hosté s větším nasazením a touhou zvrátit nepříznivý výsledek. Paradoxně jsme vstřelili gól my, když Jirka Jakl dostal dlouhou přihrávku do tahu a po vzoru velkých střelců parádně přehodil hostujícího gólmana. Hosté však za stavu 3-1 zbraně nesložili a neustále se snažili zápas zdramatizovat. My jsme se zatáhli a soustředili se hlavně na obranu, ale to se nám stalo osudným! Obrana jako v Pravoníně v 70té minutě zkolabovala a dostali jsme v rychlém sledu 2 góly.Hosté se nadále snažili využít naší rozhozené obrany, ale skórovat se jim již nepovedlo. Za zmínku ještě stojí závěrečné sólo Moulíka na Hanyho, který ho však výborně vychytal.

Výsledek 3-3 byl pro nás zklamáním, protože ještě 20 minut do konce jsme vedli 3-1. Na druhou stranu jsme za bod mohli být rádi, když jsme závěr zápasu absolutně nezvládli a koledovali si o prohru na domácím hřišti.

Miřetice – Maršovice 3-3

Branky: Houdek, Kopecký, Jakl – Fišer, R. Hašek, Hlaváč.                                             Rozhodčí: Kočí. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 2:1.

Sokol Miřetice: Hanuš – P. Čáp, Rek, Kopecký, Semrád – Jantač, Pavlečko, K. Čáp, Lhoták –Jakl, Houdek. Střídali: L. Kamarýt, Hájek, Lalouček.

Sokol Maršovice: Kubásek - Řezníček, M. Hašek, T. Procházka, Pauer - Šetina, Zavadil, Bartoš, Fišer - R. Hašek, Moulík. Střídali: Zderadička, M. Procházka, Hlaváč.