Jdi na obsah Jdi na menu
 


Miřetice - Popovice 1:0 (1:0)

30. 8. 2010

 

 

 

 

Druhá domácí výhra v řadě !!!

 

Do zápasu jsme museli nastoupit bez Semráda, Lhotáka a Hanuše, kterého v bráně zastoupil golman Růžek. Poprvé se v našem dresu objevila nová posila z SK Poříčí nad Sázavou Vladimír Pavlečko.

V prvním poločase jsme se ujali vedení díky Jantačově střele a i přes tlak hostů ve druhé půli jsme cenné, jednobrankové vedení udrželi až do samého konce utkání.

 

Branka: Jantač. Rozhodčí: Novák. ŽK: 2:1. Diváci: 120. Poločas: 1:0.

Sokol Miřetice: Růžek – Rek, Mašek, P. Čáp, Kamarýt – Pavlečko, Jantač, Kamarýt, Kopecký - K. Čáp, Houdek. Střídali: Kučera, Hájek, Lalouček.

Sokol Popovice: P. Heřmánek - Hocek, Kašpar, Veselý, V. Slepička – Žížala, Kopecký, Kaucký – M. Heřmánek, P. Slepička, Matuška. Střídali: Hovorka, Škvor, Kropáček.

 

Z webu Sokola Popovice:

 

Další mistrovský zápas našeho A - mužstva, tentokrát na hřišti v Miřeticích. Oba týmy si z předchozího zápasu vykopali všechny body a proto se očekával poklidný zápas se šancemi na obouch stranách. V prvních minutách si obě mužstva okoukávala hru soupeře a až na pár vysokých přihrávek do vápna, které v poklidu posbírali oba brankaři, se nic nebezpečného nestalo. Z první velké příležitosti zahrozili popovičtí hráči, Petr Slepička trefil dobře postaveného brankáře a Jan Matuška s Pavlem Žížalou střelami za pokutovým územím mířili mimo bránu. Na druhé straně domácí zahrozili z rohového kopu. Hrál se pohledný fotbal na obě strany. První branka padla do sítě Popovic ze standartní situace. Chvíle nepozornosti našich hráčů stačila domácímu útoku na vsítění branky. Naše mužstvo však drželo stejné tempo a zasypalo miřetickou bránu několika pohlednými šancemi. Nejprve Petru Slepičkovi vyhlavyčkoval domácí stoper jasný gól a v zápetí hlavičkoval Jan Matuška těsně vedle tyče. Domácí odpověděli pohlednou šancí a gólem ze standartní situace, který jim nebyl uznán pro odmávání ofsaidu dorážejícímu hráči. Do kabin se šlo za stavu 1:0. Druhý poločas přinesl to, co se od zápasu očekávalo. Popovice zavřeli miřetické hráče na jejich polovině a zasypávali je spoustou šancí, ze kterých bohužel gól nepadl. Tvrdou střelu Josefa Dvořáka reflexivním zákrokem zlikvidoval domácí brankář. Šance střídala šanci, gól do miřetické sítě však nepadl. Na druhé straně mohli Miřetice zpečetit výsledek z pokutového kopu, který ovšem neproměnili. To ještě zvýšilo závěrečný tlak Popovic. Michalu Heřmánkovi chyběl krok aby zakončoval do prázdné brány a střeli našeho útoku pochytal brankář nebo končili mimo branku. Po konečném hvizdu rozhodčího si domácí hráči spolu s publikem oddechli a oslavili výhru 1:0.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář