Jdi na obsah Jdi na menu
 


Miřetice - Struhařov 1-1

6. 6. 2011

 

Zasloužená remíza

 

Oproti minulému kolu jsme se sešli téměř kompletní. Do zápasu jsme šli s jinými plány než před týdnem. Na domácím hřišti jsme chtěli vyhrát a při nejmenším remízovat.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a hned v první minutě se ujali vedení 1-0. Když parádní kolmicí za obranu vyzval Vláďa Pavlečko jmenovce Houdka a ten zkušeně zakončil k tyči. Po vstřeleném gólu jsme si stále drželi převahu v poli. V patnácté minutě Lhoty vystřelil z hranice šestnáctky a predátor ve struhařovské bráně ukázal své umění parádním zákrokem. O chvilku déle v podobné akci vystřelil opět Zdeněk Lhoták a tentokrát nastřelil břevno. Tlak neustával a pořád jsme se snažili dobývat obranu soupeře, ale ani Vláďa Houdek a Karel Čáp v koncovce neuspěli. Tak se šlo do kabin za stavu 1-0.

Druhá půle začala vyrovnaně a hrálo se převážně ve středu hřiště. Po patnácti minutách, ale převzali iniciativu hosté a začali obléhat naší obranu. Zprvu si vytvořili pouze pár nebezpečných standardních situací, které jsme odvrátili. V 70. minutě minul z malého vápna hostující útočník branku jen o pár centimetrů. O pět minut déle struhavičtí nastřelili břevno. My jsme po celý druhý poločas nevěděli jak hrát a nevytvořili si žádnou vážnější šanci až na celkem zajímavou střelku z dálky vyprodukovanou Vláďou Houdkem. Rozhodující moment přišel v 80té minutě, kdy po standardní situaci z poloviny hřiště tečoval centr hostů stoper Pessr a vyrovnal na 1-1. Hosté se ještě snažili výsledek přiklonit na svou stranu, ale naše obrana odolala.

Zápas dvou odlišných poločasů vyústil k zasloužené remíze. Byla škoda, že jsme nadějný výsledek i přes špatnou hru v druhé půli neudrželi. Hosté si však gól zasloužili za svou aktivitu.

 

 

Miřetice – Struhařov 1-1

Branky: Houdek - Zd. Pessr. Rozhodčí: Macháček. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 1:0.

Sokol Miřetice: Hanuš – Rek, Kopecký, Mašek, P. Čáp – Jantač, Pavlečko, Lhoták, Semrád – K. Čáp, Houdek. Střídali: Seidl, Hájek, Lalouček.
Jiskra Struhařov: P. Pessr – Hovorka, Zd. Pessr, Kremina, Straka – Kocábek, Veselý, Koblasa, Pospíšil – Hauzar, J. Kaňka. Střídali: Šíma, Semerád, Červenka.