Jdi na obsah Jdi na menu
 


Miřetice - Votice B

29. 10. 2010

 

 

Votické béčko poprvé ztratilo !!!

 

Díky bojovné hře jsme získali bod se suverénem letošního ročníku. Nebýt naší neschopnosti proměňovat i ty nejvyloženější šance, mohli jsme si překvapivě lehce připsat body tři. Za zmínku tak stojí zejména 100% šance Houdka, který za stavu 0:0 nastřelil ve 20. minute z malého vápna jen nohy golmana. Byli to tak hosté, kteří se dostali ve 30. minutě do vedení. Centr od rohového praporku propadl až na roh velkého vápna a utěšená střela votického hráče zaplula do horního rohu branky střežené golmanem Hanušem.

Kdo čekal, že druhá půle bude zcela v režii hostů, krutě se mýlil. Naprosto lehce jsme stačili s votičáky běhat a co víc předčili jsme jejich subtilní postavy v agresivitě a nasazení. Votický tým tak možná poprvé v soutěži zažil co je to odolávat soustavnému tlaku svého soupeře. Našim hrdinou se mohl stát v 65.minutě útočník K.Čáp, ale ten svou šanci nedal. O konečném stavu utkání tak rozhodl neúnavný Jantač, který si naběhl na krásnou ulici od Pavlečka a samostané sólo dokázal proměnit. Nutno říci, že soupeř zaskočen průběhem zápsu si v druhé půli nevytvořil šanci ani jednu.

 

Dalším pozitivem nedělního zápasu je i debut skoťáka Saidla, kterému se poprvé v kariéře dostalo té cti obléci modrý dres našeho oddílu. 

 

 

Branky: Jantač - Dohnal. Rozhodčí: Murgač. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 0:1.

Sokol Miřetice: Hanuš – Rek, Lhoták, Houdek, P. Čáp – Pavlečko, Jantač, J. Kamarýt, Kopecký - K. Čáp, Semrád. Střídali: L. Kamarýt, Hájek, Lalouček.

SK Marila Votice B: Soukup – Homolka, Dušátko, Pohan, Kuneš – Houška, Kolář, Štork, Dohnal – Voráček, Milan Jonszta. Střídal: Dvořák.