Jdi na obsah Jdi na menu
 


Olbramovice - Miřetice 2-0

13. 6. 2011

 

Smolná prohra

 

 

V předposledním kole jsme zavítali na hřiště Olbramovic, které měli o bod více než my a záchranu v soutěži zajištěnou. Naopak nám stále chyběl bod k jistotě záchrany. V sestavě se trenér musel obejít bez nejlepšího hráče jara Vládi Pavlečka a samozřejmě nebyl připraven ani dlouhodobě zraněný Jiří Jakl.

Do zápasu jsme vstoupili vítečně už ve 3tí minutě měl první 100%ní šanci na kopačkách Jakub Hájek, ale nakonec nastřelil pouze domácího brankáře. O dvě minuty déle po pěkném průniku Karla Semeráda a následném centru střílel z první Karel Čáp, ale branku z hranice pokutového kopu přestřelil. Tlak neustál a v 15té minutě v podobné příležitosti se opět objevil Karel Čáp a opět přestřelil. Od této chvíle se hrálo převážně ve středu hřiště. Každý tým měl náznaky nebezpečných situací, ale na přímé ohrození branky nepřišlo. V 34té minutě po naší ztrátě míče na polovině hřiště jsme dostali nešťastný gól, když hosté založili rychlý protiútok a po centru se prosadil hlavou domácí útočník. Do poločasu se již nic důležitého neudálo a do kabin se šlo za stavu 1-0.

Druhá půle začala sérií nebezpečných rohových kopů soupeře. Třetí z nich se ujal a naše obrana za teče tří hráčů si dala vlastní gól. O pět minut déle nás zachránil Jiří Jantač, když srazil střelu do prázdné branky na roh. Domácí pak už jen kontrolovali hru. My jsme sice měli více míč na kopačkách, ale vždy naše snažení skončilo u vápna soupeře. Výraznější šanci až na menší náznaky jsme si nevytvořili a tak jsme v Olbramovicích prohráli 2-0.

Na výhru se domácí moc nenadřeli, spíše celý zápas čekali na naše chyby, které nakonec přišli. Jen škoda nevyužitých šancí na začátku první půle. Zápas by pak vypadal jistě jinak. I přes tento výsledek a za pomoci vítězství Maršovic nad Pravonínem máme záchranu v soutěži zajištěnou.

 

 

Olbramovice – Miřetice 2:0

 

Branky: 34. Brdek, 54. Neuberg. Rozhodčí: Mikolášek. ŽK: Houdek (M). Diváci: 70. Poločas: 1:0.

SK Olbramovice: Bosák – Šíma, Doležal, Helma, Chudlářský – Pospíšil, Karda (46. Macháček), Havlík, Šípek (53. Šach) – Brdek, Neuberg (76. Michálek).

Sokol Miřetice: Hanuš – Seidl, Rek, Kopecký, P. Čáp – Semrád (46. Kamarýt), Jantač, K. Čáp, Lhoták – Houdek, Hájek.