Jdi na obsah Jdi na menu
 


Struhařov - Miřetice 0:2

2. 11. 2010

 

 

3 body ze Struhařova !!! 

 

 V neděli jsme zavítali do Struhařova, kde jsme se chtěli pokusit uhrát konečně slušný výsledek.Nastoupili jsme v kavlitní sestavě, kde chyběla naše opora v bráně Hanuš,kterého nahradil golman béčka Růžek.

Zápas se začal vyvíjet slibně. Po úvodních pár minutách se zjevil po závaru Lhoták na málem vápně, ale nedokázal míč přesně trefit a poslat tak Miřetice do vedení. Utkání dál pokračovalo mnoha nepřesnostmi a nedotaženými akcemi, hlavně ze strany o trošku lépe hrajících hostů z Miřetic. Největší šanci prvního poločasu pak zahodil Čáp,který se uvolnil na velkém vápně,ale  ztroskotal na do té doby ještě dobře chytajícím Predátorovi ze Struhařova.První poločas tedy 0:0.

Druhý poločas začal náporem domácích. A teprve až střela struhařovského hráče,která skončila na břevně Růžkovy brány probrala miřetické hráče ze spánku a začali kombinovat a přehrávat soupeře.V 60min. však přišla nepříjemná chvíli,golman Růžek se zranil a do brány musel středopolař Kamarýt, který s chytáním už zkušenosti má:-))). Miřetice poté stupňovaly tlak a v 70 minutě,kdy Predátor neudržel Houdkovu střelu dorážel osamocený zatím dobře hrající Seidl.1:0 pro Miřetice.Struhařovští vrhli všechny síly do útoku,ale jejich ofenzíva většinou končila na dobře hrající hostující obraně.A jejich pokusy o zakončení byly lahůdkou pro golmana Kamarýta,). A tak přišel druhý trest z miřetické kopačky střídajícího Hájka,který se dostal v 82.minutě k míči a a sám před golmanem nezávahal.2:0 pro Miřetice. Domácí se ještě snažili s výsledkem něco udělat,ale nevytvořili si golovou příležitost.Miřetičtí tak zaslouženě vyhráli. Za zmínku je také nutno podotknout dobrý výkon rozhodčího Rathana.

 

 

Branky: 73. Seidl, 79. J. Kamarýt. Rozhodčí: Rathan. Bez karet. Diváci: 80. Poločas: 0:0.

Jiskra Struhařov: P. Pessr – Kremina, Zd. Pessr, J. Kaňka, Hovorka – Kocábek, Pospíšil, Semerád, Koblasa – Peter, Šetek. Střídali: Hauzar, Kaucký, Zmek.

Sokol Miřetice: Růžek – Rek, Kopecký, Kamarýt, Pavlečko – Seidl, Čáp, Lhoták, Semrád – Houdek, Jantač. Střídali: L. Kamarýt, J. Hájek, Lalouček.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář