Jdi na obsah Jdi na menu
 


Votice B - Miřetice 8-0 (1-0)

31. 5. 2011

 

Debakl ve Voticích

 

 

Do Votic jsme přijeli s velmi oslabenou sestavou, ve které chybělo 5 hráčů základní sestavy. Musel nastoupit i Petr Seidl s nedoléčeným zraněním kotníku. S přispěním těchto faktů a aktuálního postavení Votického béčka v tabulce jsme o zisku aspoň bodu mohli jen snít.

Votičtí nastoupili do zápasu aktivně a zatlačili nás na naší polovinu hřiště. Odolávali jsme do 25té minuty, kdy až na podruhé překonal našeho gólmana Jonszta. Hned po rozehrání z ojedinělého rychlého protiútoku jsme měli šanci na srovnání, ale v koncovce jsme vyhořeli. Jak se pak ukázalo, byla to naše jediná vážnější šance na vstřelení gólu. Domácí nás i po zbytek poločasu tlačili a jen díky dvěma parádním zákrokům Milana Růžka jsme udrželi poločasový stav 1-0.

Druhá polovina nezačala dle našich poločasových představ. V rozmezí 47mé a 56té minuty jsme inkasovali 4 góly a bylo rozhodnuto. Po zbytek poločasu jsme byli neustále pod tlakem domácích, kteří ještě přidali 3 branky. Všichni jsme se už těšili na závěrečný hvizd, abychom si jich neodvezli z Votic 10.

Zápas byl jednostrannou záležitostí. Vůbec jsme nedokázali odolat tlaku soupeře a spíše jsme mu pomáhali ke vstřelení co nejvíce branek. Mohli jsme tak aspoň jako první pogratulovat votickému béčku k postupu do 1. B třídy.

 

 

Votice B – Miřetice 8-0

 

Branky: Hájek 3, Jonszta, Sládek, Houška, Homolka, Šlejmar. Rozhodčí: Mrázek. ŽK: 1:0. Poločas: 1:0.

SK Marila Votice B: Soukup – Šlejmar, Sládek (62. Vinduška), Dušátko, Jonszta (75. Bursík) – Hájek, Homolka, Kuneš, Houška – Kolář, Štork (68. Boukal).
Sokol Miřetice: Růžek – Seidl, Kopecký, Mašek, P. Čáp– Lhoták, Pavlečko, K. Čáp, Jantač, - J. Hájek., L. Kamarýt Střídali: P. Hájek