Jdi na obsah Jdi na menu
 


Miřetice - Jankov 4-1

12. 9. 2011

 

První výhra

 

 

Po prvních dvou kolech jsme měli na kontě pouze jediný bod z hřiště soupeřů, proto v prvním domácím zápase jsme chtěli poprvé zvítězit. Hosté z Jankova jako nováček soutěže překvapovali výsledky, když měli na kontě plný počet bodů. Jako v předchozím zápase nám chyběli 3 hráči základní sestavy.

Od začátku zápasu jsme hráli aktivně. Naší hru jsme soustředili na bojovnost a neustálé napadání obrany soupeře. Jankov spíše nakopával balón dopředu, ale naše obrana si s většinou útoků hravě poradila. V 20té minutě naše napadání slavilo úspěch. Po ruce obránce Jankova jsme zahrávali nepřímí kop. Pepa Kopecký zašlápl míč a Karel Čáp nechytatelně poslal míč k tyči. O několik minut později vnikl do vápna soupeře Ladislav Kamarýt  a tvrdou ranou za pomocí břevna zvýšil na 2-0. Poločas se dohrával v podobném duchu, ale již žádný gól nepadl.

Do druhé půle jsme šli s podobnými plány jako do první. Neinkasovat a pokusit se ještě navýšit naše skóre. Hned v první minutě měl velkou šanci Ladislav Kamarýt, když ho za obranu vyzval navrátivší se do sestavy Karel Semerád, ale střela se mu svezla po nártu a lehce branku minul. Nejspíše zlomový moment zápasu se stal o pět minut déle. Rozhodčí neuznali Jankovu gól za sporný offside. Hráči i fanoušci hostí byli u vytržení, ale pomezní si byl svým verdiktem jist. V 60té minutě dostal za obranu balón náš levý obránce Jan Mašek. Jednoduše obešel posledního obránce a přesvědčivě zakončil. O 10 minut  později vstřelil svůj druhý gól v zápase Karel Čáp. Vystřeli levou nohou z hranice šestnácky a za pomoci teče dal gól do proti pohybu hostujícího gólmana. Za stavu 4-0 již o výsledku bylo prakticky rozhodnuto. Jankov snížil v  80té minutě, když rozhodčí Babický nařídil penaltový kop po faulu Zdenka Lhotáka na hostujícího útočníka a Veselý penaltu proměnil. Zápas tak skončil 4-1.

Celý zápas jsme více bojovali a měli jsme i více šancí na vstřelení gólu než soupeř, proto jsme zaslouženě vyhráli. Byla to naše první výhra v soutěži, na kterou se pokusíme navázat za týden v Neveklově.

 

Miřetice – Jankov 4:1

 

Branky: K. Čáp 2, Mašek, Kamarýt - Veselý. Rozhodčí: Babický, Rathan, Žirovnický.     ŽK: 1:1. Diváci: 90. Poločas: 2:0.

Miřetice: Hanuš – P. Čáp, Rek, Seidl, Mašek – Semrád, K. Čáp, Kopecký, Lhoták - Kamarýt, Hájek – L. Kučera, Š. Dubec, P. Hájek.

Jankov: Nerad – Hameršmíd, D. Čermák D, Volf, Hořčička – Vrzal, Veselý, Říha, M. Čermák – Balík, Skála. Střídali: Ždych, Uhliar, Krška.