Jdi na obsah Jdi na menu
 


Miřetice - Maršovice 1-4

8. 11. 2011

První domácí prohra


K 11. kolu okresního přeboru jsme se poprvé za celý podzim sešli úplně všichni hráči „A“ týmu. Trenér tak mohl konečně poskládat sestavu, která se mu zdála být nejlepší. V předchozích zápasech takovéhle možnosti neměl, proto musel i pár hráčů posadit pouze mezi diváky. Sice jsme měli dobrou sestavu, ale tak sjem šli do zápasu s velkým respektem, protože hosté z Maršovic nejsou zrovna lehkým soupeřem.

O síle Maršovic jsme se ujistili od první minuty. Hosté měli více ze hry a hlavně lépe bojovali o míč. My svou hrou jsme jim spíše usnadňovali práci dopředu. První gól hostí vyústil z nedostatečného napadání ve středu hřiště a následném vypuštěním souboje uvnitř velkého vápna. Hosté se tak ujali vedení 0-1. Aby to nebylo málo po podobné situaci a centru do vápna hosté zvýšili na 0-2. My jsme měli dopředu pouze malé náznaky šancí, které jsme vždy nevyřešili dobře. Jedna akce se povedla kolem 30té minuty, kdy parádní střelou z 20 metrů za pomocí tyče snížil Petr Seidl na 1-2. Po inkasovaném gólu hosté nepolevili a hráli dál svou hru. Ovoce jim přinesla v 40. minutě, kdy špatným odkopem jsme spíše připravili šanci hostům a ty se nemýlili a zvýšili na poločasové skóre 1-3.

Druhou půli jsme se snažili začít s větším nasazením, ale hlavně špatné přihrávky nám v útoku nepomáhali. Hosté už jen kontrolovali hru a čekali na nás, co se zápasem budeme chtít udělat. Největší možnost na snížení měl v 55 minutě Karel Čáp, který však sám před gólmanem nenaplnil pozici nejlepšího střelce Miřetic. Dále jsme se snažili hrát dopředu, ale ani střídání nepomohli k tomu, aby se hra ještě více oživila. Hosté neustále hrozili z rychlých protiútoků a jeden jim vyšel, kdy po parádním průniku zvýšili na konečných 1-4.

Zápas by jednoznačně v režii hostů, proto zaslouženě vyhráli. My jsme tak přišli o domácí neporazitelnost a nepotvrdili jsme zisk bodů z Janovic. V dalším kole se budeme snažit získat nějaký bod v derby proti Štěpánovu.

Miřetice – Maršovice 1-4

Branky: Seidl – Hampešt 2, Zderadička, Zavadil. Rozhodčí: Hocek Josef, Rosenvald Jaroslav, Kratochvíl Jiří ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 1:3.

Miřetice: Hanuš – P. Čáp , Rek, Kopecký, Mašek – Jantač, Seidl, Semrád, Lhoták - K. Čáp, Hájek – Kamarýt, Novotný, Houdek.

Maršovice: Michal Procházka – Fišer, M. Hašek T. Procházka, Řezníček – Zavadil, Šach, Bartoš, R. Hašek – Hampešt, Zderadička. Střídali: Šetina, Bára, Kalina.