Jdi na obsah Jdi na menu
 


Miřetice - Ostředek 6-1

18. 5. 2012

Šesté domácí vítězství v řadě

V dalším domácím zápase jsme přivítali na domácí půdě Ostředek. Na podzim jsme ve slátané sestavě, i přes enormní úsilí gólmana Houdka :-), v Ostředku jednoznačně prohráli 3:0.Měli jsme tak hostům co vracet. Sešli jsme se téměř kompletní, kdy se na nás po dvou týdnech přijel podívat i Kája Semrád. Chyběl pouze omluvený Kamarýt.

V prvním poločase jsme začali dobře. Prvních 20 minut jsme hráli kombinační fotbal a vytvářeli jsme si šance. Gólový účet zápasu otevřel Fialka, když po samostatné akci obstřelil gólmana. O pár minut později zvýšil na 2:0 J.Hájek. Následně rozhodčí odpustil hostům 1000% penaltu, kdy obránce přejel Martina Fialku ve vápně jak válec srnku na silnici. V závěru prvního poločasu se hosté zvedli, vyrovnali hru, ale skore dokázali jen zkorigovat na 2:1.

Druhý poločas byl již zcela v naší režii. Hned z kraje se trefil Jantač, když zužitkoval centr J. Hájka. Následovalo proměnění pokutového kopu K. Čápem. Dál jsme soupeře k ničemu nepouštěli a měli řadu šancí. Gólově se však dokázali prosadit již jen K. Semrád a podruhé v zápase Fialka. V závěru se ještě zaskvěl, jako již tradičně v této sezóně, gólman Hanuš, který podtrhl zmar soupeře, když dokázal bravurním zákrokem chytnout penaltu. Konečné skóre se tak nakonec vyšplhalo na 6:1.

Miřetice – Ostředek 6:1  

Branky: Fialka 2, Hájek, Jantač, K. Čáp, Semrád – Vildman. Rozhodčí: Mrázek Zdeněk, Špička Petr, Cacák Milan. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 2:1. 

Miřetice: Hanuš – Mašek, Rek, Kopecký, Seidl - Lhoták, K. Čáp,  Houdek, Jantač - Hájek, Fialka. Střídali: Semrád, Lalouček, P. Čáp.  

 

Ostředek: J. Škvor – Daněk, Měchura, M. Škvor, Špalek, Burcev, Vildman, Müller, Macháček, Kukla, Uršic. Střídali: Langer, Krejcárek.