Jdi na obsah Jdi na menu
 


Miřetice - Pravonín 2-2

29. 9. 2011

 

Další ztráta bodů

 V 5. kole jsme se mohli těšit na naše kamarády, s kterými ji řadu let trénujeme. Pravonín doposud nezískal jediný bod, proto byl považován za outsidera v tomto zápase. Nám chyběla opět řada hráčů základní sestavy.

Zápas jsme začali aktivněji. Hosté pouze bránili a čekali na nás, co si na ně dovolíme. My jsme více drželi balón, ale branku jsme moc neohrozili. Kolem dvacáté minuty přišel první gól zápasu. Kamarýt dostal pas za obranu. Obhodil si hlavou stopera Vlasáka a ten ho ve velkém vápně stáhl. Karel Čáp penaltu se štěstím proměnil. V té době byl už na hřišti náš první gólman Hanuš, který zápas nestihl a střídal Štěpána Dubce, pro něhož to byl krátký první start v základní sestavě „A“ týmu. Prozatímní brankář Houdek se postavil na své klasické postavení v útoku. Po zbytek první půle jsme hráli lépe nežli hosté. Sice to nebyl moc pohledný fotbal, ale mírnou převahu jsme si stále drželi. Měli jsme ještě pár šancí, ale koncovka vázla. Poločas tak skončil 1-0.

Na začátku druhé půle nás Pravonín zatlačil. Lépe napadali naši rozehrávku a také vylepšili svou kombinační hru. Ovoce jim to přineslo hned v 55. minutě. Když přímý kop proměnil přesnou ranou na stranu gólmana Michal Hoch. Hosté nás dále tlačili a deset minut déle po prvím gólu skóroval hostující Pavel Žůrek po náší chybě v obraně. Pravonín mohl ještě rozhodnout, když měl pořád více ze hry, ale žádnou šanci neproměnil. V 70. minutě po druhé žluté kartě byl vyloučen prozatím asi nejlepší hráč zápasu Michal Hoch. My jsme po tomto incidentu převzali iniciativu. Nejprve nastřelil brankáře Veselého Kamarýt, ale o chvilku později se krásně strefil z 20 metrů Karel Čáp a srovnal na 2-2. Dále jsme tlačili Pravonín, ale Karel Čáp už hattrick neuzavřel. Měl dvě hlavičky z hranice malého vápna. Jednou nastřelil břevno a jedno mířil mimo. Zápas tak asi skončil 2-2.

Jako v předchozím kole jsme špatně vstoupili do druhé půle a díky tomu opět ztratili body. Dnes sice jen dva, ale i ty by se nám velice hodili. S ohlednutím na vývoj zápasu jsme nakonec za remízu mohli být i rádi, ale jak se shodli oba týmy. Remíza byla zasloužená.

Miřetice – Pravonín 2:2

Branky: K. Čáp 2 – Hoch, Žůrek. Rozhodčí: Bačinský. ŽK: 1:2. ČK: Hoch (P).                Diváci: 90. Poločas: 1:0.

Miřetice: Houdek – Mašek, Rek, Seidl, P. Čáp – Semrád, K. Čáp, L. Kučera, Lhoták - Kamarýt, Dubec Střídali: Hanuš, P. Hájek.

Pravonín: Veselý – T. Babický, Hoch, Vlasák, Sedláček – Hrubeš, Lejček, M. Babický, Žůrek – Krastev, Hejný. Střídali: Moravec, Ondrák, Janáček.