Jdi na obsah Jdi na menu
 


Miřetice - Teplýšovice B 3-0

2. 5. 2012

Pátá domácí výhra doma v řadě

V 19. kole okresního přeboru jsme doma přivítali tým Teplýšovice B, který v minulém kole deklasoval Divišov 6:0, ale značně posilněným týmem o hráče z áčka. Na podzim jsme v Teplýšovicích jasně prohráli 5:1 tak jsme jim měli co vracet. K jarnímu zápasu chyběl zraněný Vláďa Houdek a omluvený Karel Semerád. Po delší době si po zranění aspoň na lavičku sedl Petr Čáp. S ohledem na naše nedobytné domácí prostředí jsme opět hráli na vítězství a vzdálení se tak soupeřům za námi.

Zápas začal aktivněji ze strany hostů. Ty za pomoci našich chyb v obraně, silného větru v zádech a celkem dobré kombinaci nás jasně přehrávali. Vytvořili si asi 5 velkých šancí, které všechny vyřešil famózně gólman Hanuš a držel nás tak neustále ve hře. Za první poločas jsme měli dvě šance. Nejprve z první nastřelil efektně Jantač břevno. Poté Martin Fialka po rychlém kontru branku soupeře nakonec netrefil. Poločas tak skončil 0:0.

Druhý poločas začal úplně v obráceném duchu. Zlepšili jsme vlastní hru, přestali se tolik hádat a po větru jsme teplýšovické zatlačili do obrany. Obrana odolávala do 55. Minuty to po nákopu a následných prodloužení míče šel sám na branku Jakub Hájek, který mladého gólmana hostí prostřelil. O deset minut později se prohnal opět Jakub Hájek kolem stopera Boti a na brankové čáře našel Martina Fialku, který zvýšil na 2:0. V 70. Minutě to bylo už 3:0. Martin Fialka vlétl do vápna soupeře a na zadní tyč obhodil brankáře Teplýšovic. Hosté si za druhou půli nevytvořili žádnou slibnou šanci. Naopak ještě mohli párkrát inkasovat, ale naše šance jsme gólově již nedotáhli. Zápas tak skončil 3:0.

Zápas rozdílných poločasů vyzněl lepé pro nás. Na rozdíl od soupeře jsme měli efektivnější koncovku a s ohledem na to, že i proti větru jsme měli nějaké šance a soupeř ne, tak jsme zaslouženě vyhráli. Naší jarní snahou je oddálit se sestupovým vodám. To už se nám celkem povedlo a jako bonus jsme se dotáhli již na 4 místo v soutěži přičemž na první Struhařova ztrácíme pouze 6 bodů. Další víkend zavítáme na půdu Popovic a pokusíme se přenést domácí formu i na hřistě soupeře.

Miřetice – Teplýšovice B 3:0 

Branky: Fialka 2x, J. Hájek. Rozhodčí: Pessr Zdeněk, Rathan Jaromír, Filip Roman. Bez karet. Diváci: 60. Poločas: 0:0.  

Miřetice: Hanuš – Seidl, Rek, Kopecký, Mašek – Kamarýt, Jantač, K. Čáp, Lhoták, – Fialka, J. Hájek. Střídal: Lalouček, P. Čáp.  

Teplýšovice B: Černý - Hruška, Mokrý, Boťa, Dřízal, Klabík, Vosička, P. Klabík, Heřmánek, A. Černý, Kaňka – Páv, T. Hruška.