Jdi na obsah Jdi na menu
 


Miřetice - Trhový Štěpánov 0-2

12. 6. 2012

Čtvrtá prohra v řadě

V předposledním kole okresního přeboru jsme doma přivítali známého soupeře z nedalekého Štěpánova. Na jaře jsme na hřišti soupeře remízovali 2:2. K utkání byla připravena podobná sestava jako k minulému, ale obohacena o Karla Semeráda. Utkání jsme chtěli odehrát zodpovědně a napravit předchozí domácí nezdar.

Zápas začal vyrovnaně a týmy se spíše oťukávali. My drželi více balón, ale do první šance se dostali hosté.  Po rychlém brejku těsně vedle vystřelil útočník hostí. Kolem 20. minuty přišel nešťastný moment našeho gólmana, který neudržel míč po standardní situaci hostů a Kupsa míč uklidil do prázdné branky. My jsme nadále hráli aktivně, ale bez jasných šancí. Míč jsme spíše nakopávali, což na mokrém terénu nebylo zrovna rozumné. Za zmínku stojí dvě střeli Vládi Houdka z hranice velkého vápna, které ale neměli moc šancí na úspěch. Dále v 40. minutě po kolmé přihrávce Jakub Hájek vystřelil těsně nad. Poločas tak skončil 0:1.


V kabině jsme se motivovali k lepšímu výkonu a hře po zemi. V sestavě jsme prohodili pár postů, abychom lépe drželi míč ve středu hřiště. Druhá půle začala výborně. V prvních 5 minutách jsme měli tři obrovské šance. Nejprve Martin Fialka nastřelil tyč, poté Jakub Hájek místo přihrávky pod sebe z úhlu nastřelil gólmana Štěpánova a v poslední po centru vystřelil z malého vápna těsně nad Martin Fialka. Hosté po celou druhou půli hráli na své polovině a neustále zdržovali hru pomalou rozehrávkou. Rozhodčí Rosenvald, ale vše toleroval. Po zbytek poločasu jsme hráli pouze my. Měli jsme spoustu náznaků, ale předfinální fáze vždy vázla. Za zmínku ještě stojí břevno Karla Čápa ze standardní situace. Hosté nakonec využili naši další velké chyby a po rohovém kopu v poslední minutě dali na konečných 0:2.

Zápas jsme si prohráli samy. Góly hostům jsme darovali po našich chybách, samy jsme nedokázali využít územní převahu a několik čistých gólových šancí. Hostům tak můžeme pogratulovat k záchraně v soutěži a soustředit se na poslední kolo. Soutěž zakončíme v Jírovicích. 

Miřetice – Trhový Štěpánov 0:2 

Branky: Kupsa, Zajíček. Rozhodčí: Rosenvald Jaroslav, Mareš Robert, Bačinský Dušan. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1. 

Miřetice: Hanuš – P. Čáp, Rek, Kopecký, Semerád  - Kamarýt, K. Čáp, Jantač, Hájek - Fialka, Houdek. Střídali: Vondráček, Lalouček 

Trhový Štěpánov: Vejvoda – Trpišovský, Winter, Skalický, Kupsa, M. Jakoubek, Janoušek, Žovinec, J. Jakoubek, Škvor, Frühauf. Střídali: Bernášek, Petrásek, Zajíček.