Jdi na obsah Jdi na menu
 


Neveklov - Miřetice 3-1

19. 9. 2011

 

Promarněné vedení

Ve 4. kole jsme chtěli navázat na první výhru proti Jankovu. Naše sestava v Neveklově nebyla stejná jako v předchozím kole. Místo Karla Semeráda se na kraj zálohy postavil Lukáš Kučera.

Hned od začátku zápasu jsme měli více ze hry. Dobře jsme kombinovali a hlavně se dařilo i udržet balón v útoku. Vytvořili jsme si řadu šancí. Největší spálil v 15. minutě Zdeněk Lhoták, když nádherně zpracoval míč, ale branku lehce minul z malého vápna. Další dvě šance měl útočník Kamarýt, ale ani jedna jeho hlavička se mezi tyče nevešla. Když ani Karel Čáp dobře 2x nezamířil z velkého vápna, mohl udeřit domácí Neveklov, který z ojedinělého brejku nastřelil břevno. 10 minut před koncem jsme se dočkali. Parádní přihrávka středem hřiště od Karla Čápa prošla na Petra Seidla a ten s přehledem zakončil. Poločas skončil 1-0.

Hned od první minuty jsme se nedrželi, toho co jsme si v kabině řekli. Neveklov jsme svou špatnou rozehrávkou v obraně pomohli k tomu, aby nás zatlačil. Vytvořil si dvě šance, ale ty ke gólu ještě nevedli. Zlomový moment přišel v průběhu tlaku Neveklova. Petr Seidl vybojoval balón a poslal přihrávku na Ladislava Kamarýta, který šel sám na gólmana, ale zakončil prachbídně. Ještě jednu šanci měl Zdeněk Lhoták, ale taky nezakončil dobře. Neveklov se neustále snažil a dočkal se úspěchu, když střídající Šiška vstřelil nejprve vyrovnávající gól hlavou a poté i vedoucí gól z přímého kopu. V poslední minutě ještě korunoval výhru domácích střídající Vnouček.

Promarnili jsme spoustu šancí. V druhé půli jsme hru nezvládli a po závěrečné gólové smršti Neveklova jsme vedení neudrželi.

Neveklov – Miřetice 3:1

Branky: Šiška 2, Vnouček – Seidl. Rozhodčí: Konvička. ŽK: 1:2. Diváci: 90. Poločas: 0:1.

Neveklov: Kolev – Zimmel, Havránek. Kozel, Znamenáček – Čichovský, Hameta, Hašek, Lajšner – Semerád, Vitouš. Střídali: Šiška, Vnouček, Novák.

Miřetice: Růžek – P. Čáp, Rek, Seidl, Mašek – Kučera, Kopecký, K. Čáp, Lhoták – J. Hájek, Kamarýt. Střídali: Vondráček, P. Hájek.