Jdi na obsah Jdi na menu
 


Olbramovice - Miřetice 2-0

22. 5. 2012

Venku se nedaří

V 22. Kole okresního přeboru jsme zavítali na hřiště Olbramovic. Na podzim jsme je doma se štěstím porazili 3:2. Již se stalo tradicí, že na venkovních hřištích body pouze paběrkujeme, proto i v tomto zápasu jsme chtěli konečně po dlouhé době dobít vítězství na půdě soupeře. K zápasu chyběli omluvení naši krajní beci Karel Semerád, Petr Seidl a navíc se 10 minut čekalo, až dorazí náš útočník Jakub Hájek, proto jsme začali zápas v 10, i když k zápasu nás bylo 14.

První poločas začal lepší hrou z naší strany a to jsme hráli o deseti. V páté minutě zahodil šanci útočník Fialka. Domácí hráli spíše rozvážně a hrozili rychlými brejky. V 26. Minutě přišel nešťastný moment. Střelu ze střední vzdálenosti tečoval Josef Kopecký do proti pohybu gólman Hanuše a domácí vedli 1:0. Domácí vedení nakoplo a začali nás pomalu přehrávat. Ale kolem 30 minuty měl další velkou šanci Fialka a opět neuspěl do šaten se tak šlo za stavu 1:0.

Druhý poločas jsme vystřídali dva hráče. Místo Zdeňka Lhotáka a Vládi Houdka přišli Ladislav Kamarýt a Tomáš Vondráček. Tento tah se, ale nevyplatil. Náš tým přestal absolutně hrát přesně a chybami pomáhal domácím k útoku. Ty se usadili na naší polovině a vytvořili si několik šancí, které většinou hasil Hanuš. Domácí se radovali nakonec pouze jednou po přihrávce za obranu se prosadil vystřídavší Čekal. Zápas tak skončil 2:0.

Po první půli jsme úplně fotbalově odešli. Nikomu se nedařilo. Tento výkon by neobstál i v tich nejnižších soutěžích. Domácí zaslouženě vyhráli a my opět venku padli. Neschází nám nic jiného než doufat, že doma předvedeme opět výkon hodný okresního přeboru a zabojujeme proti vrchotojanovickému válci o další domácí výhru v řadě, ale pozor hosté mají nejlepší formu ze všech týmů venku!

Olbramovice - Miřetice 2:0

Branky: 26. Havlík, 75. Čekal. Rozhodčí: Bačinský Dušan, Murgač Ladislav, Urban Pavel. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 1:0.

Olbramovice: Malík – Brdek, Doležal, Karda, Neuberg – Šípek, Šach, Havlík, Štěpánek (46. Macháček) – Tůma (71. Čekal), Vyskočil (75. Šíma).

Miřetice: Hanuš – P. Čáp (68. Lalouček), Kopecký, Rek, Mašek – Lhoták (46. Vondráček), K. Čáp, Houdek (46. Kamarýt), Jantač – Hájek, Fialka.