Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ostředek - Miřetice 3-0

17. 10. 2011

 

Další prohra venku

 

Do Ostředku jsme jeli s vidinou uhrát aspoň bod, aby nám právě tento soupeř neutekl. Před zápasem, ale nás optimizmus přešel, protože jsme přijeli s 11 hráči a hrát musel i trenér Hájek.

Zápas začal mírnou převahou soupeře. Nehráli ani tak dobře spíš mi tak špatně. Vůbec jsme nedokázali zakombinovat a většinu soubojů o míč jsme prohrávali. Ostředek hrozil hlavně standardními situacemi a rychlými kontry po našich ztrátách míče, kterých bylo mnoho. Naštěstí domácí v zakončení nebyli přesní a náhradní gólman Vláďa Houdek pouze sbíral míče, které létali převážně na něj. My jsme se moc v útoku neosmělili.  Měli jsme pár rohů, ale důraznější domácí nás vždy pořádně zakončit nenechali. Rozhodující moment první půle přišel v nastaveném čase. Po naší ztrátě balónu v útoku a neuvěřitelné přihrávce Škvora za obranu na útočícího Vildmana, který vstřelil nechytatelnou střelou vedení domácích. Poločas skočil 1-0.

Do druhé půle jsme šli s odhodláním s výsledkem něco udělat. Do sestavy přišel gólman Hanuš a trenér Hájek si tak mohl odpočinout. Oproti první půli bylo už aspoň trochu na co koukat, ale převážně z domácí strany. My jsme hráli tak do 70 minuty snažili jsme se dávat kolmé přihrávky za obranu, ale většinou nebyli přesné nebo nás zastavil pomezní, který měl občas sporná posouzení ve prospěch domácích. Domácí si pak vytvořili sérii šancí. V 75. minutě se trefil Špalek a nemohoucnost našich řad zakončil v 88. minutě z penalty Florián. Zápas skončil 3-0.

Potkali jsme se s jedním z nejslabších soupeřů, s kterými jsme na podzim hráli a dostali jsme 3-0. Co na to říct. Vymlouvat se na neustálé absence hráčů nemůžeme. Je to o těch, kteří hrají a v Ostředku nikdo pořádně nehrál tak výsledek byl zasloužený. Doufejme, že se zvedneme za týden doma, kde jsme ještě neprohráli.

Ostředek – Miřetice 3:0

Branky: 45. Vildman, 75. Špalek, 88. Florián. Rozhodčí: Novák. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Ostředek: J. Škvor – Měchura (46. Špalek), Uršic, Florián, Müller – Langer, M. Škvor, Vildman, Šilhavý – Krejcárek (75. Hanibal), Daněk.

Miřetice: Houdek – P. Čáp, Rek,  Seidl, Mašek – Kamarýt ,K. Čáp, Kopecký, Lhoták – J. Hájek, P. Hájek (46. Hanuš).