Jdi na obsah Jdi na menu
 


Teplýšovice B - Miřetice

5. 10. 2011

 

Krutý výsledek

Do šestého kola jsme vstupovali opět z předposlední pozice. V Teplýšovcích jsme se chtěli pokusit bodovat, protože v minulých kolech jsme o spoustu bodů přišli hlavně vlastní neschopností a nedisciplinovaností. Obehraná písnička opět zněla, protože ani v tomto kole jsme nebyli kompletní a nastoupili jsme v obměněné sestavě.

Zápas jsme začali strašně. V První minutě náš gólman Hanuš nastřelil domácího útočníka a ten míč poslal do prázdné branky. Byl to pro nás šok, ale zbraně jsme rozhodně složit nechtěli. Teplýšovice dále měli více ze hry a vytvořili si pár náznaků šancí, které ale většinou sbíral náš gólman. My jsme se v útočení osmělovali jen zřídka. V 30té minutě jsme parádně zakombinovali. Na konci akce Jakub Hájek vyzval Vláďu Houdka a ten krásně lobem překonal domácího gólmana. O 10 minut později přišel velmi diskutabilní moment. Náš obránce údajně ve skluzu zahrál rukou a kopala se penalta, kterou s přehledem domácí proměnili. V té době jsme si rozhodčího Rosenvalda rozhádali, protože jsme nemohli uvěřit tomu, co písknul. Navíc podobný moment z naší strany posoudil opačně. V poslední minutě poločasu svou hrubku z první minuty napravil gólman Hanuš a chytil malého vápna jasný gól. Do kabin se šlo za stavu 2-1.

Do druhé půle jsme nastoupili oproti předchozím zápasům parádně. Snažili jsme se hrát a až na držení míče jsme domácí začali přehrávat a využívat jejich velkého hřiště. Šanci na srovnání měl Karel Čáp, když vnikl do velkého vápna, ale jeho střelu srazil domácí obránce. Další měl Ladislav Kamarýt, který po odraženém balónu v obraně se ocitl sám před gólmanem, ale pouze ho nastřelil. Poslední šanci na srovnání měl Zdeněk Lhoták, když ho povedeným centrem vyzval Kamarýt, ale také nezakončil dobře. Trest za naši neschopnost byla proměněná standardní situace. Exekutor domácích prostřelil zeď a tečovaný balón šel do proti pohybu našeho brankáře. My však jsme se snažili hrát dál stejně dobře, ale pouze do osudového momentu zápasu. Ten byl kolem 70. minuty, když se Vláďa Houdek dostal za obranu soupeře, položil si dvakrát gólmana, zakončil, ale poslední obránce vyrazil rukou balón na roh. Rozhodčí však ukázal na rohový praporek, nenařídil penaltu a ani neudělil červenou kartu obránci. Od této chvíle jsme úplně odešli hlavně psychicky, protože pan rozhodčí si s hrou dělal, co chtěl. Výsměch všemu byl i výkon mladého pomezního Žabky, který celou dobu jen stál a ani nevěděl na jakou stranu mávnout, občas odmával ofside rukou místo praporkem a hlavně neporadil hlavnímu sudímu při té rozhodující penaltové situaci, kterou musel i lépe vidět nežli on. Krutost výsledku Teplýšovice vyšperkovali v posledních 10. minutách, když přidali ještě 2 góly.

Výsledek neodpovídal průběhu zápasu sice v součtu šancí a držení míče byli posílení domácí o hráče z áčka lepší, ale my jsme jim zdatně sekundovali. Při troše štěstí a adekvátním posuzováním penaltových zákroků rozhodčím Rosenvaldem, by jsme mohli usilovat o remízu i možnou výhru.

Teplýšovice B – Miřetice 5:1

Branky:  Heřmánek, Starosta, Ottl, Král, Podhorský – Houdek. Rozhodčí: Rosenvald. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 2:1.

Teplýšovice B: Kohoutek – Starosta, Ottl, Boťa, A. Černý – Beneš Tomáš, Vosička, Klabík, Podhorský – Král, Heřmánek. Střídali: L. Dřízal, St. Škvor, O. Páv.

Miřetice: Hanuš – P. Čáp, Rek, Seidl, Semrád – L. Kamarýt, Kopecký, K. Čáp, Lhoták – Houdek, J. Hájek. Střídali: Lalouček, P. Hájek, Dubec.