Jdi na obsah Jdi na menu
 


Miřetice - Teplýšovice B 5-1

27. 8. 2012

Vítězný vstup do sezóny

V prvním kole sezóny 2012/2013 jsme doma přivítali B-tým z Teplýšovic, včele s nestárnoucími hráči jako jsou Boťa a Klabík. Chtěli jsme navázat na vítězné tažení z přípravy a brát tři body.


Zápas jsme začali tlakem, ale nemohli jsme vstřelit gól. Nejdříve hostujícího brankáře vyzkoušel z úhlu Seidl. Poté po rychle akci z 20 metru trefil spojnici tyče a břevna Zajíc. V 27. minutě jsme se dočkali, když Jantač do tandemu předal Fialkovi a ten chytře přihrál pod sebe na Lhotáka, který se nemýlil. Ještě před hvizdem poločasu po závaru navýšil skóre výborně hrající Fialka.


S druhým poločasem tlak Miřetických neustupoval, přehrávali jsme soupeře kombinační hrou, a tak třetí gól přišel vzápětí, kdy po centru Přitasila navýšil Fialka. Čtvrtý gól následně přidal Kamarýt, když Jantač vysunul chytrou kolmicí Javorského, který se řítil s Kamarýtem sám na branku a předložil mu do prázdné brány gólovou přihrávku. Následně se zápas začal dohrávat, ale skvělý Fialka po samostatné akci definitivně zatloukl hřebík do Teplyšovické rakve. Čisté konto jsme však neudrželi, když domácího dobře chytajícího Švingra po závaru překonal hostující útočník.

Zápas jsme zaslouženě vyhráli a navázali tak na výbornou letní přípravu. Kde jsme poráželi týmy i o soutěž výše. Doufejme, že nadšení pro fotbal a výsledky budou i nadále přicházet.

Miřetice – Teplýšovice B 5:1

Branky: Fialka 3, Lhoták, J. Kamarýt – Páv. Rozhodčí: Rezek Milan, Urban Pavel, Žaba Jiří. ŽK: 2:0. Diváci: 100. Poločas: 2:0.

Miřetice: Švingr – Seidl, K. Čáp, Kopecký, Zajíc – J. Přitasil, Filip, J. Kamarýt, Lhoták – Fialka, Jantač. Střídali: Javorský, V. Přitasil.

Teplýšovice B: Tranta – P. Hruška, Mokrý, Boťa, Starosta, O. Hruška, T. Klabík, P. Klabík, Páv, M. Kaňka, L. Kaňka. Střídal: Breburda.