Jdi na obsah Jdi na menu
 


Miřetice - Vrchotovy Janovice 1-2

24. 9. 2012

První ztráta bodů

V pátém kole okresního přeboru jsme doma přivítali druhý tým tabulky Vrchotovy Janovice. Hosté měli na kontě o 3 body méně jak my. S ohledem na tabulku jsme chtěli toto domácí střetnutí vyhrát a upevnit si tak první pozici. K zápasu chyběli omluvení Petr Čáp a Karel Semerád.

Zápas začal aktivně z naší strany. Během prvních 10 minut vystřelil 3x nebezpečně Miroslav Filip, ale všechny střely šli těsně vedle. Hosté spíše vyčkávali a bránili. Kolem 15té minuty vystřelil těsně vedle Jiří Jantač. Po marném dobývání branky soupeře ukázali efektivitu v útoku hosté, když po rychlém brejku se ujali vedení 0:1. Do konce první půle jsme si vytvořili ještě několik závarů a střel na branku, ale žádná se již neujala. Hosté tak vedli po první půli 0:1.

Druhá půle začala opět našim náporem. Hned v úvodu neproměnil jasnou šanci, jak Jiří Kamarýt, tak Jiří Jantač. Nadále jsme měli vice ze hry a marně se snažili prolomit střeleckou smůlu. Kolem 60té minuty jsme málem inkasovali další gól, ale famózními zákroky zachránil vstřelení branky navrátivší se do sestavy Jan Švingr. V 65té minutě jsme se dočkali, když se Jiří Kamarýt pověsil do vzduchu a hlavou prostřelil hostujícího gólmana. Dále jsme hráli aktivně, ale naší hru narušila nepříjemná událost. Po druhé žluté kartě šel pod sprchy Josef Přitasil. I o deseti jsme se snažili diktovat tempo, ale branku jsme vstřelit nedokázali. Hosté nakonec 3 minuty před koncem přetáhli vedení na svou stranu, když po rychlém brejku nadvakrát prostřelili gólmana Švingra Sochůrek. Zápas tak skončil 1:2.

Zápas jsme smolně, ale zaslouženě prohráli. I přes velkou převahu a několik gólových příležitostí se nakonec radovali efektivněji hrající hosté z Janovic. Náš tým tak poprvé ztratil body. Ze zápasu si můžeme vzít ponaučení a věřit v lepší zítřky.

 

Miřetice – Vrchotovy Janovice 1:2 

Branky: 65. J. Kamarýt – 21. M. Střihavka, 87. Sochůrek. Rozhodčí: Konvička Petr, Platil Jaroslav, Špička David. ŽK: 3:2. ČK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 0:1. 

Miřetice: Švingr – Seidl, K. Čáp, Kopecký, Zajíc – J. Přitasil, Filip, J. Kamarýt, Lhoták – Fialka, Jantač. Střídali: Javorský, Hájek, V. Přitasil.

Vrchotovy Janovice: Vávra – Prchlík, M. Střihavka, Suchan, Kahoun, Šteiger, Linhart, Sochůrek, Vrkoslav, Němec, Rouš. Střídali: Bursík, O. Střihavka.