Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Dne 8.8. 2009 proběhl v Miřeticích tradiční turnaj Memoriál Fr. Lejčka. Turnaje se zúčastnily týmy Miřetice, Krhanice, SK Načeradec, Dolní Kralovice.

Konečné pořadí:

1. Krhanice

2. SK Načeradec

3. Miřetice

4. Dolní Kralovice

 

 Sestava TJ SOKOL MIŘETICE : Golman ???, Mašek L., Rek P., Laskoš Z. , Čáp P.,Čáp K.,Kamarýt J., Medy,Janty,Lhoták Z., Hájek J., Mireček,Pšuk,

 

V prvním zápase turnaje jsme se střetli s mužstvem Krhanic. Utkání začalo našim náporem a po několika náznacích šancí jsme se ujali vedení Lhotákem, který obstřelil golmana po pěkné ulici od K.Čápa. Vedoucí gól v nás zřejmě probudil pocit, že soupeř se porazí sám. Výkon, který naše mužstvo po zbytek utkání předvedlo by nestačil ani na spodek 4. třídy a po zásluze jsme zápas prohráli 2:1.Nutno uznat že mužstvo našeho soupeře bylo skvěle dirigováno středovým hráčem č.3, který svým individuálním výkonem na turnaji  vpodstatě rozhodl celkovém prvenství Krhanic na turnaji.  

Ve druhém utkání, které rozhodlo o našem konečném umístění jsme se utkali s Dolními Kralovicemi. Kralovičtí  od začátku zápasu nestačili fyzicky a v tréninkovém tempu jsme zvítězili 2:0. Oba naše góly vstřelil Pšuk.

 Kaňkou turnaje je obnovené zranění Lhotáka, který tak zřejmě nestihne začátek mistrovké soutěže.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář